Харків — типовий мегаполіс і тут не так багато місць, де можливою є оренда альтанок з мангалом. Парк сімейного відпочинку «Акважур» надає можливість орендувати альтанку. У нас є як традиційні літні альтанки, так і зимові з камінами. Адже можна смажити шашлики і взимку, а cховатися від негоди і холодів та провести час у компанії близьких та затишку Вам допоможе зимова альтанка.

Замовлення альтанок є можливим як на місці, так і за телефоном:
+380 (66) 836 99 90 (телефон працює з 10:00 до 20:00)
Ціна буде залежати від обраної альтанки.

Усі альтанки виконані із деревини вищої якості та обладнані дерев'яними меблями. Окрім того, у кожній альтанці є комплект одноразових скатертин, мангал, пакунок деревного вугілля. Додатково можна замовити вугілля та дрова. Також альтанки обладнані освітленням та розетками, куди можна підключити магнітофон, електричний чайник або зарядний пристрій. На усій території парку сімейного відпочинку «Акважур» є безкоштовна зона Wi-Fi.

Ми можемо підібрати альтанку для будь-якої кількості осіб, будь-яких погодних умов та для будь-яких потреб:

 

 

Карта парку сімейного відпочинку «Акважур»

Оренда альтанок можлива кожен день з 10:00 до 20:00.

Зимові альтанки у парку «Акважур»

На осінньо-зимовий період альтанки обладнуються камінами, а також утеплюються та переобладнюються для того, щоб захистити відвідувачів від морозів та вітрів. Також усередині альтанок встановлені умивальники. Тепер Ви зможете відзначити свято або просто зібратися з компанією друзім на шашлик в теплій та затишній альтанці! «Акважур» дає можливість орендувати альтанку з мангалом та відзначити Новий рік, не покидаючі межі міста!

Завітайте до нас разом зі своєю родиною! Запрошуйте друзів! У нас Вам сподобається, а відпочинок запам'ятається! В результаті Вам захочеться повернутися та зібратися наступного разу ще більшою компанією!!

Замовити альтанки можна за телефоном +38 (066) 836 99 90 (телефон працює з 10:00 до 20:00)