Пляж «Акважур» знаходиться на березі річки Харків, поблизу соснового лісу. Щорічно пляж реконструюється та вдосконалюється для комфортного та безпечного відпочинку наших відвідувачів! 

                                

Берег пологий, що відмінно підходить для дітей та тих, хто не вміє плавати. Протягом усього дня на пляжі є ті, хто відпочиває. У вихідні, як і в будні дні, вода завжди чиста та тепла. Офіційно пляж працює з 0800 до 2030. На пляжі є лежаки, навіси та парасольки, що захищають від дощу та сонця. Обладнані роздягальні.

                                

На воді працюють надувні горки для дорослих. Також є трамплін — доска для стрибків у воду. Обладнаний і дитячий майданчик, на якому Ваша дитина зможе покататися на каруселі, горці, гойдалках, погратися у пісочниці, на аттракціонах «рибалочка» та «смішарики», а також пострибати на батутах. На вихідних працює аніматор, що принесе радість Вашим діткам та Вам!

 

Для безпеки відвідувачів обладнані рятувальний та медичний пункти, де також можна отримати першу медичну допомогу (час роботи з 0900 до 2000). Ви завжди можете взяти безкоштовний рятувальний жилет для своєї дитини.

На пляжі обладнані майданчики для футбола і волейбола, настільний теніс. А також можна БЕЗКОШТОВНО 1 годину покататися на човні або катамарані. На території є вільна зона Wi-Fi. 

Туалети на нашому пляжі працюють безкоштовно, завжди у наявності туалетний папір, а біля рукомийників Ви знайдете рідке мило та сушарку для рук. Також у туалетних кімнатах є по одній душовій кабіні для чоловіків та для жінок.