Ми слідуємо незмінним цінностям: сімейним традиціям, грузинській гостинності, справжньому смаку та домашньому затишку.
 

19 серпня 2000 року свої двері відкрив ресторан сімейних традицій «Мельница». Це був невеликий, але дуже душевний ресторан, що вражав гостей своєю домашньою атмосферою та найсмачнішою грузинською кухнею. Тоді і з'явилася наша приказка: "Не спробувавши усі види хачапурі з «Мельницы», Ви ризикуєте так і не відчути смак, що як перша закоханість, запам'ятається на усе життя".

Зараз «Мельница» — це 4 різних зали та поєднання сучасних модних трендів, елементів грузинської автентичності та зеленої тераси з видом на річку, що робить ресторан одним із найгарніших у нашому місті.

Концепція кухні — грузинська та європейська з різноманітною картою вин.

Розважальна програма включає в себе гастрономічні вечори, живу музику та заходи для усієї родини. Із року в рік широко відзначаються такі свята, як Різдво, Хрещення, Масляна, Пасха, Івана Купала. Щоб маленькі гості не нудьгували, обладнаний дитячий майданчик, Бейбі-рум з нянею та кожні вихідні у ресторані проводяться дитячі кулінарні майтер-класи.

Жива музика у ресторані «Мельница» приємно звучить на вихідних кожний вечір. Музиканти за Вашим бажанням виконають будь-яку пісню або Ви можете заспівати пісню друзям чи коханій людині разом з нашими музикантами.

Сталість —  ознака майстерності, те, що так ціниться нашими гостями вже 20 років. Так було і так буде. Ласкаво просимо у ресторан сімейних традицій «Мельница»!

Режим роботи: 11.00-24.00

Телефон ресторану «Мельница»+380 (66) 754 27 79

Для постійних гостей працює дисконтна система знижок.

«Мельница» - ресторан сімейних традицій!